Hizmetlerimiz

Daha rahat ve derin bir uyku için çözümler üretiyoruz..

ASYA ÖRME

Kılıf Üretimi

Firmamızın kalite standartları gereği bütün araç gereçlerin veya üretimde kullanılan maddelerin tek ve en profesyonel elden çıkarılması prensibine sahibiz. Tek işimiz olan yatak üretiminde de bütün parçaları tek elden çıkararak sanatımızı ve profesyonelliğimizi ortaya koyuyor ve kalitemizi korumaya devam ediyoruz.

Farklı firmalar veya isimler tarafından üretilen parçalardan yararlanmıyor, üretim sürecine aracı firmaları dahil etmeden, ürünlerimizi özgünlüğümüzü koruyarak üretiyoruz. Asla taviz vermediğimiz bu anlayış sayesinde adeta emek ve azim göstergesi olan ürünlerimiz sürekli aynı kalitede kalıyor ve değerini koruyor. Ayrı bir özen ve dikkat gerektiren kılıf üretiminde öncelikle kullanılan gerekli bütün araç gereçlerin en son teknoloji ile üretildiğinden emin oluyoruz.

Bu sayede teknolojinin gücünü kullanarak, hata payını en aza indirgiyoruz. Tecrübeli ellerden çıkan bütün ürünlerimizin bu kadar dikkate ve emeğe rağmen satış öncesi kontrollerini her an gerçekleştirerek işimizi daha da değerli kılıyoruz.

NELER ÜRETİYORUZ?

ASYA ÖRME

Kumaş Üretimi

Firmamızın yıllardır sürdürdüğü kaliteli kumaş üretimi, adeta adet haline gelmiştir ve günümüzde hala devam etmektedir. Kompleks üretim yöntemlerini, kaliteli hammadde ve uzun yılların birikmiş tecrübesine ekleyerek ortaya çıkarttığımız kumaşlarımız bizi tercih eden değerli müşterilerimiz için her zaman özenle hazırlanmaktadır.

Ürünlerimiz sıradan dokuma kumaşlara nazaran daha iyi yalıtım sağlamasının yanında, hafifliğiyle sizi cezbedecek. Örme kumaşlarımızın uzun ömürlü olması için gereken bütün tedbirleri alıyoruz. Hammaddesi iplik olan kumaş üretimi, ustalarımız tarafından hazırlanmasının ardından yegane işimiz olan yastık ve yatak hazırlığında kullanılmaktadır.

Ürünlerimizde ortaya çıkarttığımız rahat ve mevsim çeşitlerine göre farklı özellikler, ürünlerimizin kalitesini ortaya koymaktadır.

NELER ÜRETİYORUZ?

ASYA ÖRME

Yastık Üretimi

Yastık üretimi teknolojisinde atılan yeni adımların her birinde öncü isimlerden olan firmamız, en iyi kalitede ürünleri ile elbette sizlere aradığınız rahatlığı sunmak adına elinden geleni yapmakta. Üretimden önce gerekli bileşenler en iyi kalitede sağlanarak kontrol edildikten sonra işimizden emin oluyoruz. Yastıklar için kullandığımız dolgu ve kumaş seçimi uzmanlarımız tarafından yapılarak karar verilir, gerekli hassasiyet ile üretim bandında işlem başlatılır.

Bütün ürünlerimizin yıkama, uzun süre kullanma gibi en büyük eskitme etmenlerine karşı testleri yapılarak piyasaya sunulduğundan emin olabilirsiniz. Bütün bu sağlamlık prosedürlerine rağmen konforunu hiç kaybetmeyen yastıkların her biri markamızı temsil etmek adına yola çıkar. Uzun süreler dayanabilmesi adına gerekli sağlamlıkta hazırlanan ürünlerimiz satışa çıkarılmalarının ardından raf ömürlerine göre belli bölgelere gider.

Yıllardan gelen tecrübe, bilgi birikimi ve sanatın bir araya gelerek oluşturduğu bütün ürünlerimiz, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek en ufak bir etmene karıştırılmadan, büyük bir özenle üretilmektedir. Bu sayede korunan itibar ve müşteri memnuniyetimiz bizler için bir gurur kaynağıdır.

NELER ÜRETİYORUZ?

ASYA ÖRME

Kapitone

Türk kültür ve dikiş nakış tarihini bizlere günümüzde en iyi anlatan malzeme olan “kapitone”, basitçe desenler oluşturmaktır. Belli dolgu malzemeleri ile doldurulan çeşitli kumaşların elyaf gibi malzemeler ile üst üste dikilmesi işlemine verilen isimdir. Bu işlemi özel kılan tek etmen ise desenin kimin elinde işlendiğidir. Firmamız bünyesinde çalışan ve yılların tecrübesini taşıyan ustalarımızın, Türk zanaat kültürünü bu parçalarda en iyi şekilde gösterdiğini gururla söyleyebiliriz. Elbette zanaat ve sanatın yan yana gelmesiyle oluşan her ürünümüz gibi bu üründe ozansı görünüşle elinize ulaştırılmaktadır.

Özellikle kapitone, günümüzde sadece yatak ve yastık üretiminde büyük bir paya sahip olan nevresim ürünlerinde kullanılmakla kalmayıp, birçok farklı sektörde işleme malzemesi olarak yer edinmiştir. Usta ellerden çıktıktan sonra kapı işlemesi, mont işlemesi, pantolon işlemesi gibi birçok farklı yere sıçramış olan bu gelenek uzun süreden beri hayatımıza renk katmakta. Firma olarak biz, en yetenekli dizayncıların elinden çıkmış modelleri her kaliteden ürün için hazırlamakta üşenmiyor, göz zevkine hitap etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İşlenen her modelin birer hikayesi olduğundan, onu kullanıcıya kadar götüren her el için işimize saygı ve özenle bakıyoruz.

Sektörde yıllardır çalışarak yarattığımız ve iyi bir konuma getirdiğimiz markamızı daha değerli kılmak adına, yenilikçi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her zaman “yeni”yi arayan firmamız, fark yaratan ürünlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyor. Yenilikçi olmanın yanı sıra kültürel değerleri unutmadan yaptığımız bu dizaynlar hikayesi olan modern bir sanatın ortaya çıkmasına neden olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle kapitone işlemelerinde çokça göreceğimiz eski moda şekiller yerine yeniden oluşturulmuş yaldızlı veya işlemeli şekiller görmek, tecrübeli tasarımcılarımız sayemizde mümkün olmaktadır. Eski tip motiflerde kullanılan sağlıklı dikiş yöntemleri bozulmadan günümüze kadar getirildiğinden markamız bu yöntemleri de devam ettirmektedir. Anadolu’dan, Orta Asya’dan izler barındıran bu motifleri evinizde kaliteli ve konforlu bir şekilde kullanmanız için sizlere hizmet vermek anlamında her olanağı değerlendirmekteyiz. Ürünlerimiz taşınma süresinde bu motiflerin herhangi birine zarar gelmemesi adına gerekli özen gösterilerek mağazalarımızda yerini alıyor ve alıcılarını beklemeye başlıyor.

ASYA ÖRME

Alez Kılıfı

Yataklar önemlidir, aynı zamanda yatağın üzerinde bulunan her bir örtü ayrı ayrı önem taşır. Elbette belli bir süre içerisinde bu malzemeler zamana yenik düşer ve yavaşça eskimeye başlarlar. Sürekli kullanılma, çok sık yıkanma veya diğer çevresel faktörlerden ötürü eskime yapan bu malzemeleri korumak adına kılıflar hazırlanır. Eskime yapan bu faktörlerin en başında ise ıslanma gelmektedir.

Yatağın üzerine gelen sıvı temasını engellemek mantığı ile üretilmiş bir ürün olan alez kılıfı ise günümüzde çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanında yatağı sadece sıvı temasından değil toz vb. kirlenmeye yol açan sorunları da engellemektedir.