ASYA ÖRME

ÜRETİM

0

Günlük Üretim

0

Kurumsal Müşteri

0

Ülkeye İhracat

0

Yıllık Tecrübe

Üretim

Fabrika

“Rahat ve derin bir uyku…”

İnsan sağlığını öncelik alarak, konfordan ve kaliteden taviz vermeme vizyonu ile çıktığımız bu üretim yolculuğunda firma olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
Yaptığımız işin insan sağlığı üzerindeki etkilerini biliyor ve her adımda sizleri düşünüyoruz. Rahat bir uyku çekebilmenin yanında sizlere uyumanın ne kadar zevkli olabileceğini göstermek istiyoruz.

Misyonumuz ise, üretim süreçlerinin son derece zorlu ve maliyetli olduğu sektörümüzde bile uygun fiyata yüksek kalitede ürün almanın mümkün olduğunu herkese göstermek. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak herkesin rahat ve derin bir uyku çekmesini istiyoruz.

Üretim aşamalarında profesyonel çalışanlarımızla farklı bakış açıları yaratmaya özen gösteriyoruz. Yıllardır sektörde fark yaratan post modern tasarımlarımız ile bütün alıcıların akıllarında ve kalplerinde yer ediniyoruz.

Yenilikçiliği kültürle harmanlayarak teknoloji ve modern tasarım öğretilerinden eşzamanlı yararlanan firmamız, üretim sürecinde rahatınız ve sağlığınız için önde gelen uzmanlarla çalışıyor.

Yatak ve yastık kalitesi, uyku kalitenizin yanı sıra sosyal yaşantınıza da doğrudan etki eder. Dolayısıyla firmamız, rahat bir uykunun yanı sıra, sosyal yaşamınıza da katkı sunmak için çalışır.

Sürekli değişim ve gelişim anlayışıyla, verimlilik odaklı çalışarak kısa sürede daha etkili bir uyku süresi geçirdiğinizden emin olmak istiyoruz.

Sektörün öncülerinden olan firmamız, aracı ve komisyoncu firmalar ile çalışmadan bütün üretim sürecini tek ve uzman el olarak yürütür. Bu prensiple, değerli müşterilerimiz için en doğru ürünü ürettiğimizden her zaman eminiz.

Henüz bizle ve ürünlerimizle tanışmadıysanız, ASYA ÖRME YATAK kumaşı ile yepyeni bir uyku dönemine girmeye hazır olun.

Bizler uykunuzu sizler için düşünüp, sizler için daha iyisini isteyerek işimizi yapmaktan gurur duyuyoruz ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bütün üretimi yetkili makamların izni ve kontrolünde yapılan ürünlerimiz, stres ve yorgunluktan uzaklaşmak için kısıtlı hareketler ile geçirdiğiniz ortalama 8 saatlik uyku periyodunuzu sizin için daha etkili hale getirmektedir.

Gelin, yenilikçiliğin, sağlığın, güvenin ve zarafetin ortaya çıkardığı ASYA ÖRME YATAK kumaşı ile tanışarak güne daha mutlu başlayın ve yepyeni bir uyku dönemine kapılarınızı açın.

ASYA ÖRME

Üretim Bölümler

Rahat ve Derin bir uyku için çalışıyoruz..