Lütfen bekleyin, içerik yükleniyor...
ASYA ÖRME

HAKKIMIZDA

0

Günlük Üretim

0

Kurumsal Müşteri

0

Ülkeye İhracat

0

Yıllık Tecrübe

Kurumsal

Hakkımızda

“Rahat ve derin bir uyku…”

İnsan sağlığını öncelik alarak, konfordan ve kaliteden taviz vermeme vizyonu ile çıktığımız bu üretim yolculuğunda firma olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.
Yaptığımız işin insan sağlığı üzerindeki etkilerini biliyor ve her adımda sizleri düşünüyoruz. Rahat bir uyku çekebilmenin yanında sizlere uyumanın ne kadar zevkli olabileceğini göstermek istiyoruz.

Misyonumuz ise, üretim süreçlerinin son derece zorlu ve maliyetli olduğu sektörümüzde bile uygun fiyata yüksek kalitede ürün almanın mümkün olduğunu herkese göstermek. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak herkesin rahat ve derin bir uyku çekmesini istiyoruz.

Üretim aşamalarında profesyonel çalışanlarımızla farklı bakış açıları yaratmaya özen gösteriyoruz. Yıllardır sektörde fark yaratan post modern tasarımlarımız ile bütün alıcıların akıllarında ve kalplerinde yer ediniyoruz.

Yenilikçiliği kültürle harmanlayarak teknoloji ve modern tasarım öğretilerinden eşzamanlı yararlanan firmamız, üretim sürecinde rahatınız ve sağlığınız için önde gelen uzmanlarla çalışıyor.

Yatak ve yastık kalitesi, uyku kalitenizin yanı sıra sosyal yaşantınıza da doğrudan etki eder. Dolayısıyla firmamız, rahat bir uykunun yanı sıra, sosyal yaşamınıza da katkı sunmak için çalışır.

Sürekli değişim ve gelişim anlayışıyla, verimlilik odaklı çalışarak kısa sürede daha etkili bir uyku süresi geçirdiğinizden emin olmak istiyoruz.

Sektörün öncülerinden olan firmamız, aracı ve komisyoncu firmalar ile çalışmadan bütün üretim sürecini tek ve uzman el olarak yürütür. Bu prensiple, değerli müşterilerimiz için en doğru ürünü ürettiğimizden her zaman eminiz.

Henüz bizle ve ürünlerimizle tanışmadıysanız, ASYA ÖRME YATAK kumaşı ile yepyeni bir uyku dönemine girmeye hazır olun.

Bizler uykunuzu sizler için düşünüp, sizler için daha iyisini isteyerek işimizi yapmaktan gurur duyuyoruz ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bütün üretimi yetkili makamların izni ve kontrolünde yapılan ürünlerimiz, stres ve yorgunluktan uzaklaşmak için kısıtlı hareketler ile geçirdiğiniz ortalama 8 saatlik uyku periyodunuzu sizin için daha etkili hale getirmektedir.

Gelin, yenilikçiliğin, sağlığın, güvenin ve zarafetin ortaya çıkardığı ASYA ÖRME YATAK kumaşı ile tanışarak güne daha mutlu başlayın ve yepyeni bir uyku dönemine kapılarınızı açın.

ASYA ÖRME

Öne Çıkan Hizmetler

Rahat ve Derin bir uyku için çalışıyoruz..

Kumaş Üretimi

Firmamızın yıllardır sürdürdüğü kaliteli kumaş üretimi, adeta adet haline gelmiştir ve günümüzde hala devam etmektedir.

Yatak Kumaşı Üretimi

Günümüz teknolojisi ile üretilen standart kumaşlar ile artık yaz veya kış mevsimlerinde farklı tip yataklar kullanılmaya gerek kalmadan yaşanabilmektedir.

Yastık Kumaşı Üretimi

Baş ve boyun bölgesinin tamamıyla doldurulmasını kolaylıkla sağlamak amacıyla ortopedik olarak üretilen yastıkların üzerine kaplanacak kumaşımız ise, sizlere rahat bir uyku keyfi vermek için bekliyor.

Kılıf Üretimi

Firmamızın kalite standartları gereği bütün araç gereçlerin veya üretimde kullanılan maddelerin tek ve en profesyonel elden çıkarılması prensibine sahibiz.

Yatak Kılıfı Üretimi

Bünyemizde yatak kılıfı üretimi, farklı malzemelerden üretilen kılıfların mevsimlik veya aranan kalite olarak farklı farklı sınıflandırılması ile başlayan bir serüvendir.

Yastık Kılıfı Üretimi

Yastık kılıfı üretimini en zorlu kılan 2 durum (sökülme, yırtılma) bizlere işimize daha dikkatli ve farklı yönlerden yaklaşmamız konusunda her zaman ilham veriyor.

Yastık Üretimi

Yastık üretimi teknolojisinde atılan yeni adımların her birinde öncü isimlerden olan firmamız, en iyi kalitede ürünleri ile elbette sizlere aradığınız rahatlığı sunmak adına elinden geleni yapmakta.

Visco Yastık Üretimi

Son günlerde yastık üretimine yeni bir bakış açısı katan visco teknolojisi ile üretilen bu yastık tipi, sizleri yatağınıza aşık etmek adına en narin ellerde hazırlanmaktadır.

Kapitone

Türk kültür ve dikiş nakış tarihini bizlere günümüzde en iyi anlatan malzeme olan “kapitone”, basitçe desenler oluşturmaktır.