Lütfen bekleyin, içerik yükleniyor...

Yatak Kılıfı Üretimi

Daha rahat ve derin bir uyku için çözümler üretiyoruz..

ASYA ÖRME

Visco Yastık Üretimi

Son günlerde yastık üretimine yeni bir bakış açısı katan visco teknolojisi ile üretilen bu yastık tipi, sizleri yatağınıza aşık etmek adına en narin ellerde hazırlanmaktadır. Geliştirilen bu günümüz teknolojisi en iyi kalitede ortaya çıkarılan işimiz ile birleşerek en konforlu ürünleri evlerinize sunmakta. Her tipte uyku sever ve her kafa-boyun bölgesi şekli için farklı tiplerde üretilen bu yastıkları özel kılan şey ise ortopedik olmanın ötesindedir.

Uyku alışkanlıklarınıza göre yatış şekliniz sebebiyle yastığınızın belli bir tarafını sürekli eskitme eğilimi gösterdiğinizden ötürü yastıklarınızın ömrü çok daha kısalmakta. Bunun önüne geçerek visco hafızası ile hazırlanan bu yastıklar, uzun süre ağırlık taşımasının ardından alınan şeklinden orijinal şekline kolayca dönebilmekte ve eskime faktörü en aza indirgenebilmekte. Uzmanlarımız her yastığın şekline özenle dikkat ederek horlama, uyku alamama gibi problemlerin önüne geçebileceğini söylemekte.

Özellikle iyi bir uyku için en ideal yastık tipinizi bulduğunuzda birçok uyku probleminizden arınacağınızı belirtmekteler. Firmamız visco yastık üretimi ile müşterilerine sektörün en kaliteli ürünlerini sunmaya devam etmektedir.